Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
Agnieszka Włodarczyk jest wściekła na Józefowicza!


Agnieszka Włodarczyk jest wściekła na Józefowicza!


Agnieszka Włodarczyk ma za złe Januszowi Józefowiczowi to, że ten obwinia ją za wszystkie porażki Nataszy Urbańskiej! W rozmowie z "SE" Agnieszka opowiada o swoich kontaktach z Januszem Józefowiczem, kiedy jako młodziutka dziewczyna występowała w Teatrze Buffo.

Agnieszka Włodarczyk ma dość tego, że Janusz Józefowicz obwinia ją za klęskę Nataszy w programie "Jak oni śpiewają". Aktorka podobnie jak Urbańska śpiewała w Teatrze Buffo. Jednak z powodów zdrowotnych musiała odejść. Teraz Włodarczyk nie żałuje tej decyzji.

Choroba była świetnym pretekstem, żeby odejść. Inaczej byłoby to trudne. Miałam 16 lat, a Józefowicz to tyran. I choć nawet miło tamten czas wspominam, to poszłam swoją drogą i wyszło mi to na dobre.(...) Przykro mi jedynie, że ostatnio Janusz wygaduje głupoty. Nagle okazało się, że wszystkie niepowodzenia Nataszy to moja wina. Januszu, więcej klasy! - apeluje w "SE" aktorka.

Agnieszka uważa, że bardzo dużo zawdzięcza Januszowi Józefowiczowi, ale nie potrafi pojąć dlaczego on twierdzi, iż głosowaniem w finale "Jak oni śpiewają" było sfałszowane. Czyżby szykował się kolejny konflikt wśród gwiazd?
viki50 14/03/2008 15:32:05 [Powrót] Komentuj
gwiazdy i skandale

.:: Licznik ::.
253771

.:: Księga 35::.
Dodaj do Księgi
Ksiega Gości

.:: Profil ::.

CZEŚĆ!
Mam na imię Weronika mieszkam w bardzo...fajnym mieście i chodze do 5 klasy.Ucze się chyba dobrze a w wolnym czasie bardzo lubie śpiewać, pływać, czytać BRAVO i WITCH. Mój blog jest o gwizadach ale nie zabraknie tu porcji humoru i konkursów. Za kilka miesiecy mam urodziny wiec juz zyczcie mi Wszystkiego najlepszego!!!!!!!!!!!!!!Papa


Dodaj do Ulubionych

.:: Archiwum ::.

2008 Wrzesień Czerwiec Maj Kwiecień Marzec Luty Styczeń 2007 Grudzień Listopad Wrzesień Sierpień

.:: Ulubieni ::.


.:: Linki ::..:: Muzyka ::.
>>LAY BY LILY<<
>Powered by BLOG4U<


Strona Główna